• Dews Mascot

Вірю в перемогу!

Оновлено: 9 серп.
 

Вiрю в перемогу!

Вiйна!!! Яке жахливе це слово. Навiть, нiколи, нiколи не хочу його вимовляти, повторювати, чути, писати... В мене воно викликає безрадісні почуття, емоцii, настрої. Почуття страху, гнiву, образи...

Чому, заради чого? Яке вони мали право, хто вони такi, щоб калiчити, вбивати, нищити мою, нашу нацiю, нацiю українцiв. Я українка! Дуже люблю i пишаюсь своєю державою. Тут все менi в радiсть: ліси i садки. Озера, рiчки i глибокi ставки. Лани неосяжні i гори й долини. Цвiт бiлоснiжний у лузi калини. В душi моїй радiсно грає сопiлка. Бо я з України. Бо я українка!

Я живу в мiстi, де зараз безпечно, як безпечно??? Але був загрозливий перiод на початку війни, коли ми з родиною ховалися в безпечному" мiсцi? Бо нема в Українi мiстi, селi...такого безпечного мiсця. Кожного дня я чую сирену i боюсь. Ховаюся, але куди? В безпечне мiсце?!?!?! Де воно?

Поруч зi мною живуть нашi українцi. З Харкова, Сум, Криму, Миколаєва...та областей цих мiст. Бо цi мiста - це УКРАЇНА! Незалежна, вiльна, моя Батькiвщина. I я вiрю i знаю, нашi захисники переможуть i всi ми переможемо тiльки разом.

Чуєте, переможемо, тiльки разом!


 

Руденко Ангелiна

10 років

21 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Вакуум