• Dews Mascot

Коли світ потребує супергероїв, то це означає одне - прийшла біда!


Коли світ потребує супергероїв, то це означає одне - прийшла біда!

Це могло б бути гарним початком історії про добро та зло, але, на жаль, це реальність... І герої цієї реальності так, як і події, що відбуваються настільки неоднозначні, що заслуговують на цілий роман-епопею, але писати про це важко, тому що ти в цьому живеш вдень та вночі.

Та й кому віддати статус головних персонажів?

Я - персонаж, переселенець, який вивозив свою сім'ю з окупованої території; перший герой, а вірніше антигерой, якого ми зустріли був окупант ( був, а може ще є) в брудній формі, у рваних кросівках, який стріляв у нас цигарки і просив водія (який теж для мене герой, бо ризикував життям заради невідомих йому людей) купити йому сітку картоплі і горілку, при цьому постійно хапаючись за зброю, і такі антигерої траплялися нам через кожні триста метрів.

Але потім ситуація змінилася, ми зустріли першого героя, який подарував нам щиру усмішку, не дивлячись на те, що він мок під дощем, спитався про наші справи і обстановку в місці, звідки ми виїхали.

Через сім годин тяжкої дороги ми прибули на підконтрольну Україні територію, а тут нас чекали друзі, які не так давно пережили те саме: ту ж дорогу, тих же героїв і антигероїв. Перша зустріч з братом за останні два місяці; він теж супергерой, тому що військовослужбовець ЗСУ.

Якщо воїнам з упевненістю можна віддати ролі янголів-охоронців, то волонтерам можна віддати цілий пантеон, де кожен з них, як божество, у якого є своя зона відповідальності.

Всі вони - герої, всі ми - герої!

У кожного героя і антигероя є свої мотиви, почуття, життя до і після, тому кожна така історія може бути початком ще однієї , кращої або ж навпаки гіршої історії про добро та зло, але тільки тоді, коли вона буде закінчена і будуть поставлені всі крапки, акценти і визначення: хто з нас герой, головний чи другорядний персонаж. А , поки, життя триває і вносить свої корективи.


 

Терешко Іван

32 роки

10 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Вакуум