• Dews Mascot

МАЛЕНЬКА СМАРТ-ЛОГІСТИКА

Оновлено: 9 серп.
 

З початком війни мій чоловік одразу розбудив мене. Ми ховалися у підвалі під час тривог, споглядали окупацію Київщини, але я навіть не думала кудись їхати.


У моєї подруги була машина, маленький Смартик, а з транспортом та комунікаціями у Києві було дуже погано.


Тож я стала розвозити на Смарті подруги ліки, їжу, людей на вокзали, перевагу надавала літнім людям та дітям. Можна перевезти тільки одну людину на Смарті, були черги по 3-4 години тільки на міст, дуже багато блок-постів, тож я вставала рано вранці і тільки закінчувалася комендантська година, до її кінця розвозила все, що була в змозі розвезти.


Розвозила котів: роздавала новим хазяям з питомників, які покинули, просто людей з котами возила, котів у ветеринарку. Розвозила корм: тоді працював чи не один магазин кормів, але на самовивіз, тож грузила машину аж до низу, щоб всім тваринкам було що їсти. Наприклад, був притулок з собаками-спинальниками, їм нікуди евакуюватися. І притулок ще й допомагав мені знайти нові притулки, які потребують кормів.


Грошей я ні з кого не брала, в мене були накоплення і я вважала, що під час кризи не можна з людей брати гроші. Але мені кидали на картку з Латвії, США, всі, хто хотів долучитися до допомоги маленької смарт-логістики.

Тоді ще росіяни запустили мем про бандермобілі, то мою тимчасову машинку так жартівливо і називали.


На щастя, від Києва відступили, транспорт знову пішов, магазини відкрилися. Тож я віддала подрузі машинку (бандермобіль) і згадую тепер це просто як теплу пригоду у дуже холодні часи...


 

Аліна Шубська 36 років

16 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Вакуум