• Dews Mascot

Місце, де в тебе є свобода 

-Аня. Це не смішно, Бориспіль бомблять. У нас вибухи та вікна деренчать, а в Борисполі взагалі вікна повилітали. У мене руки трясуться, води немає, майже всі в Броварах прокинулись та увімкнули світло у вікнах.


Саме з цих слів моєї подруги почався мій ранок четверга 24-го лютого о сьомій ранку. А сама я прокинулась від слів моєї мами: "Ну що, діти, війна почалася". Ці слова я почула уві сні, але саме від них мої руки почали трястися. Я до останнього не могла або, можливо, і не хотіла приймати те, що все це почалося. Тому поспала ще хвилин пʼять, а далі на мій телефон прийшло повідомлення від Каті. Чомусь в той момент, на моїх очах зʼявились сльози, коли я побачила фото з її вікна. За домом щось горіло, а небо стало яскравим не від сонця, а від диму вперемішку з полумʼям.


Мама вже кричала з кухні збирати портфелі, в одному з яких до сих пір лежав невимитий судочок з-під обіду в школі. То був мій судочок, який тхнув старою їжею, але саме з цього судочка я їла в компанії Каті на холодному підвіконні в школі під час перерви, розмовляючи про те, як нам вже набридли контрольні та домашні завдання. Зараз я би все віддала, аби сісти за нашу парту біля віконячка з видом на недостоєний корпус і тихо давала б списувати формули з фізики Каті.

Ми з братом, як могли, швидко зібрали речі, про які говорили сайти, творці яких, я впевнена, навіть не знають, як це - замість звичайного нудного уроку з літератури, бігати по всьому дому та шукати потрібні речі. Мені треба було збирати крупи, бо могло і так відбудится, що ми могли б опинитися серед поля без жодної крупинки їжі.


-Добрий ранок. Сьогодні 28 04 закінчуємо повільно читати казку Екзюпері. Консультація розпочнеться о 8 30 в ЗУМ.
 

Калашнікова Ганна 15 років

27 переглядів2 коментарі

Останні пости

Дивитися всі

Вакуум