• Dews Mascot

Прифронтова замєтка


 

Прифронтова замєтка новоспеченої матері під час воєнних дій.

Обережно, суржик!Здраствуй, Вася, я снялася

В бєлой кофтє под рімєнь.

Ні в каторой я хотєла,

А в каторай ти вілєл.


Ось вам вірш, який я благодаря бабусі вивчила перш ніж почула "Білі мухи налетіли". Но не його я цей раз вспомнила…


"Вася, што ти твориш? Вася, чого ти такой сволочной?", - промайнуло у мене в голові, коли один Вася вчудив то, про шо я щас вам намеріна розказать.


Я не знаю, на яке страшне життя ви, молоді матері часного сєктору обрікаєте себе і своїх малих дітей? Вам же ш ніхто з сусідів поверхом вище мебіль по потолку не тягає, знизу дрєллю не сверле, зліва скандали не робе (і ви, в свою очірєдь, тоже нікому нічні младєнчіскі распєви не устраюєте). Ви залишаєте собі невикористаними множество нєрвних клєток, скромно вітаючись з двома хатами в одну сторону і двома хатами в другу. Куди ви ці нєрви в різєрві тратите?


В многоітажкє, пока всім про роди і води не отчітаєшся, в дом жить не пустять. І введений воєнний стан в країні це правило відмінить не може.


Отчіталась? Переход на другий етап: абалдєнні вопроси. А чого вона у вас така лиса? А у мами молочко жирне чи голубе? А коли пойдьот на дзюдо? Не хочете повести до нашого знакомого врача, який ліче на Марсє?


Пройшла? Уровєнь три. Ходиш по дому, скучаеєш, всього навсього каждий час кормиш, аналізіруєш, шо на пєрімєне лучше зробить: зуби на минуту довше почистить чі голодний обморок предотвратить. В туалет малолєтній пріподаватєль не випускає.


Звонок. Сосєдка-мєсний горісполком: "Мущіна вмер, здавайте. (Здачу не дає). Тиць-тидиць, думаю, мущіна в смєрті своїй невинуватий, но і я не винувата, шо сработала моя ріпродуктівна функція під час війни. Чого в данном случаї смерть побідила жізнь? Чого місяць назад, як ми з роддому под повітряну Тривогу приїзжали, нам дом і стакан кіфіру не дав? Аж обідно стало. Ейджизм с прімєссю демографізма якийсь.

Оддала послєднє цьому маркетологу на костях, а марафон кормьожки ніхто не одміняв. Думаю, ну і не така я голодна з 5 утра, зато социально значима, (хоть і ніщщя) стала. Аж настроєніє піднялось. Но у сусідів же встроєні датчікі, не дай Бог, комусь буде харашо. Токо покормила, всєволіш 10 за ранок раз, звонок, тепер у тіліфоні.

-Атата-тата-та-та, што ти, атата-тата-та-та, ні виключіла атата-тата-та-та свєт у тамбурі.


Я питаюсь об'яснить, шо фінансовий тіроріст їй, звонящєй, в двері щось сказав по іміні, і я по неопитності подумала, што у них розговор, а некрасіво людей оставлять в тємноті.


Аргумєнт не прінят. Мене наказують прідложенієм установить якийсь датчік. (хорошо без відіонаблюдєнія, а то 3 сєзон Дома-2 знімем).


Голодний оборок всьотакі настайот, (продолжаю кормить) в ньому моделірую як бандіти крадуть халат тьоті Валі і беспощадно збривають бороду Дяді Роми. Што я могла наробить!!!


Ну вроді всьо плахоє пазаді.


Нєт, жди 4 етап. Він подкрадеться прідатєльскі незамєтно!


Станцювала дитині 45-і минутний танєц на вольную тєму под Кармен, покормила одной, другой і трошки третьой, вийшла на біс з Кармен, (програма понравилась), фух, вона уснула.


Як міньор беру, тіхосінько, лігосінько, акуратьосінько, обхожу пригради, спускаю на перший, зубами вивожу коляску у двір. Призиваю сілу мислі, іспользованого памперса і неначатой погрімушки, шоб переложить сопящього суслічка любімого в коляску.


РЄЗКО. ГРОМКО, над моїм вухом; своїм носом в коляску; моїй двохмісячній Марусі в очі, Сосєд знизу, пінсіонєр Вася:

-ШОО, СПИТЬ ?!

Сірена включіна, руки потіряли надєжду.


Да што ж ти такой сволочной, Вася!?

Добив мене, без суда і слєдствія.


 

Калашникова Вікторія 29 років

27 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Вакуум