• Dews Mascot

ЯК З'ЯВИВСЯ ДЮСКОТС

Оновлено: 1 серп.

Поки ви вже пишете ваші, ми впевнені, унікальні та чудові історії, ми залишимо тут історію появи на світ проєкту Дюскотс.

Привіт. Ми родина з України. Через війну проти нашої країни ми вимушено переїхали до Литви.


Щоб підтримати тата, який лишився в Україні, та всіх військових, дев'ятирічний Дюс почав створювати фігурки реальних героїв цієї війни: від привида Києва до песика Патрона. Ці фігурки ми продавали на ярмарках, розповідаючи людям історії їхніх прототипів.


Ми побачили, що ці історії запалюють серця, змінюють людей. Бо вони розповідають про сміливість, щирість, людяність. Саме тому разом з друзями ми вирішили створити Український мультивсесвіт, який покаже світу цінності, що сповідують українці. Цінності, які мають зупинити цю війну... І ВЗАГАЛІ ВІЙНИ У СВІТІ.


Бо світ, як виявилося, не врятує Залізна людина і Халк. Давай разом збирати реальні історії. І створювати всесвіт Dewscots.


Після рішення допомогти українській армії перемогти у війні, Дюс почав створювати героїв, а родина шукати заходи, де їх можна показати. І першим став ярмарок в Каунасі.


Дюс щодня дивився новини з України та помічав все більше і більше справжніх українських героїв. Нам лишалося лише підкладати йому жовто-блакитний пластик. Так, в його руках з'являлися Настя, Патрон, Привид...


Вже у Каунасі на ярмарці кожен міг купити та забрати з собою маленького персонажа – свого героя української війни зі справжньою історією. Частину отриманих коштів Дюс вирішив передати на допомогу дітям, котрі як і він, змушені бути далеко від свого дому.


Так почали створюватися Дюскотики.


Незабаром розповімо тобі історію кожного персонажа.

Будь сміливим, щирим і людяним, як Дюскотики.

48 переглядів1 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Вакуум