• Dews Mascot

Янголи-охоронці


 

-пам’яті загиблих у Чаплине—-


Вони купували квиток на потяг і планували свою подорож. Хтось їхав зустрітися з рідними. У когось зустріч ділова була, хтось нарешті наважився переїхати у іншу частину країни аби вберегти родину, хтось перевозив свої речі, комусь просто не сиділося на одному місці, а якась пара на День незалежності придумала собі весільну подорож. І ще було багато людей, просто не всі історії можна розказати у одному оповіданні. Десь на зупинці із дуже смішною пташиною назвою Чаплине, їх вагони, - ні, не відчепили, і ні, не зупинили, - їх підірвали… ракета прилетіла уже третьою, бо не могли зупинитися із своїми ракетами ті тварюки раши@тські. В одну мить злетіли на повітря чотири вагони цього пекельного потягу, а разом із ними полетіли в небо 25 душ. Тут їх остання зупинка. Чаплине. Виходять лише янголи. Янголи-охоронці. Інші - залишаються жити. З болем, з втратами, з шаленою люттю, з нелюдськими стражданнями. Дорога в нікуди привела їх сюди. Тут, куди прилетіла раши@тська бомба, тепер назавжди буде місце пам’яті, місце поклонів, місце сліз та спогадів. І ніколи, ніколи, чуєте, тварюкам цим, не дізнатися шлях до раю, який уже знають ці 25 янголів. Цей шлях лише для світлих душ. Квиток до раю купити не можна. Зате дорога у пекло відома. Прямуйте, тварюки, за руським воєнним кораблем, там уже на Вас чекають. У пекельному казані вариться уже для вас окріп. За Чаплине, за Харків, за Оленівку, за Маріуполь, за Ірпінь, за Бучу, за Гостомель, за Волноваху, за Охтирку, за Херсон, за Енергодар, за Одесу, за Київ, за Кременчук, за Краматорськ, за Донецьк, за Луганськ, за Крим, за кожне місто, містечко, село, за кожну невинну душу. Вас там уже приймають, місце є, більше ніж мішечків целофанових, які для вас «матушка» закупила. То ж не переживайте!

- Мамо, а ми ще поїдемо у подорож містами України? - питає маленький хлопчик років шести з невеличким рюкзачком на плечах, з під якого неозброєним оком видно білі, красиві крила.

- Синочку, обов’язково, коли всю нечисть до пекла хлопці з ЗСУ заженуть, - ми полетимо допомагати святому Миколаю роздавати подарунки діткам всією Україною! - відповідає красива молода жінка у футболці з написом «Доброго вечора ми з України» та джинсових шортах. За плечима у неї розкішні великі білі крила.

- Мамо, а чортеня там також буде?

- Синочку, святий Миколай бере з собою тільки того, хто найкраще окріп варив, - жінка посміхається хлопчику. - Тоді, мамо, я спокійний за Україну, всі чортики захочуть з Миколаєм подарунки роздавати, ніж тих «ваньок» варити, тому окріп буде добрий!

Вони йдуть із хлопчиком, взявшись за руки. Вона за собою везе валізу. Вони віддаляються і рухаються по дорозі, що веде у небо. Вони купували квиток на потяг аби стати нашими янголами-охоронцями… Помолімось за їх спокій… Помолімось також за здоров’я наших хлопців у ЗСУ, що звільняють Україну від тої нечисті! Вони наші янголи-охоронці тут, на землі!


 

Пилипчук Катерина

42 роки

17 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Вакуум