• Dews Mascot

Я помщуся 

Мене звати Демір, ця історія мого друга, історія війни дуже захоплююча, мого друга звати Олег Чешмелі, Отже все розпочалося з Харкова, я жив, живу в Дубно рівненська область а він в Харкові в центрі міста, ніч 23 на 24 була спокійною ми з ним закінчили говорити по скайпу о 02:33 год. Я ще подумав трошки і ліг спати. Ранок 24:00 бачу від нього багато пропущених дзвінків 23 пропущених від нього, я не знав що далі, звонив раз, звонив вдруге а він трупку не бере, іду на роботу і бачу що багато людей стоїть біля банкоматів спочатку я нічого не зрозумів а потім все стало ясно, після закупів я сів на зупинку чекаючи своєї маршрутки, я кажу а що так багато людей а мені кажуть що розпочалася війна, я вигукнув як війна ви впевнені, жінка відказала що так, я швидко вмикаю інтернет і я був в ступорі в такому що земля з під ніг пішла, дивлюся читаю, о 07:00 в верховній раді вели воєний стан, дивлюся знизу а Харкова вже не аж захоплений, РФ, я пишу Олегу а він не відповідає, весь день я був на нервах, моя мама казала з ним все добре, вечері я вимкнув новини і побачив в репортажі проте як називають його ім'я, у наслідок обстрілу ракетою, йому відірвало руку та дві ноги.


Два тижні потому:

Я сильно плакав не їв, не спав, потім я зрозумів що всерівно жити я мушу, знаю що нічим не допоможу, зараз живу по новому, зараз я активно допомагаю волонтерам допомогою.

Ось така сумна історія в моєму житті, знаю що колись я побачу його могилу навіть сам його похоронною бо внього рідних не має, мама померла коли йому було лише 12, а батько помер коли йому було 18 батька вбили, мій друг Олег помер у віці 22років, ось така історія але я обіцяю сам що м за нього. Слава Україні!


 

Мельничук Демір

19 років

15 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Вакуум