РЕГЛАМЕНТ

Конкурсу

logo_transp.png

РЕГЛАМЕНТ КОНКУРСУ “ЛІТОПИС ВСЕСВІТУ ДЮСКОТС”

 

1. ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ.

 

1.1 Конкурс “Літопис Всесвіту Дюскотс” - творчий конкурс, мета якого дати можливість громадянам України, які проживають як на території країни, так і за кордоном, поділитися зі світом власною історією війни, своїм справжнім героєм, написавши художній твір відповідної тематики. 

 

1.2 На конкурс «Літопис Всесвіту Дюскотс» (далі – Конкурс) приймаємо твори написані українською мовою рукописи творів (далі – твори) у двох номінаціях:

твори, написані авторами до 18 років,

твори, написані авторами 18 років і більше.

 

1.3 На Конкурс повинні подаватися тільки оригінальні твори, які раніше не друкувалися, не виконувалися, не фільмувалися, не оприлюднювалися (зокрема через інтернет), та права на які не передані іншим (юридичним або фізичним) особам і не будуть передаватися до оголошення результатів конкурсу. Твори не повертаються (залишайте у себе копію).

 

1.4 Переможців визначатиме авторитетне журі, яке складатиметься з представників організаторів конкурсу та професійних авторів. Результати конкурсу будуть оголошені в соцмережах проєкту Дюскотс та через ЗМІ.

 

1.5 Кількість переможців конкурсу складає 20 творів. Твори, відібрані як переможці, увійдуть у збірник “Літопис Всесвіту Дюскотс. Том 1” та будуть надруковані в друкованій та електронній версії книги-коміксу.

 

1.6 Автор має право подавати свої твори на Конкурс у наступні роки до отримання перемоги.

 

1.7 Конкурс розглядає всі подані твори як такі, що захищені авторським правом. Жоден твір не може бути використаний організаторами Конкурсу без дозволу автора.
 

1.8 Своєю участю в конкурсі всі Учасники погоджуються на проведення фото- і відеозйомки за їхньою участю (за потреби) і на безкоштовне використання Організаторами їхніх прізвищ, імен, інших особистих даних, фотографій та зображень у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, а також розміщення в мережі Інтернет. 

 

1.9 Учасники конкурсу дають згоду на те, що їх імена, фотографії, будь-які інші дані про них, включаючи  аудіо- та відеозаписи, можуть бути використані в телерадіопередачах, в друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інших матеріалах тощо, у тому числі з рекламною метою, без будь-якої матеріальної винагороди та додаткового письмового погодження. Водночас учасники конкурсу дають згоду на інтерв’ю з їхньою участю під час та по закінченні конкурсу. Всі Учасники погоджуються з тим, що їхні дані, отримані під час проведення акції та занесені до бази даних, можуть надалі бути використані Організатором без будь-яких часових обмежень, у тому числі з рекламною метою, для надсилання інформації, повідомлень тощо. При цьому, усі авторські права на такі інтерв'ю та матеріали повністю належать Організатору.
 

1.10 Учасник надає Організаторам дозвіл на використання творів, які відправлені ним на конкурс, у будь-який спосіб без обмеження за територією та часом, а також гарантує, що Організатори при такому використанні не будуть зобов’язані отримувати у зв’язку з використанням вищезазначених матеріалів будь-які дозволи від третіх осіб та/або сплачувати на користь третіх осіб будь-яку винагороду. Учасник бере на себе зобов’язання самостійно без залучення Організаторів врегулювати будь-які позови та/або претензії, пов’язані з використанням вищезазначених матеріалів.

1.11 З учасниками, твори яких перемогли в конкурсі, перед передачею твору в друк, буде складений персональний договір передачі майнових прав на твір. 

 

2. ПОДАЧА РОБОТИ НА КОНКУРС

 

2.1 Кожен учасник може подати власну роботу на конкурс за одним з двох варіантів:

ВАРІАНТ 1: через власну сторінку в соціальних мережах. Для цього учасник створює публікацію на власній сторінці Facebok або Instagram та повинен поставити в кінці твору хештег конкурсу - #літопис_дюскотс. При цьому варіанті подачі роботи на конкурс профіль має бути відкритим - ОБОВ’ЯЗКОВО! В разі, якщо хештегу немає, робота не зможе брати участь в Конкурсі тому, що її буде неможливо ідентифікувати та знайти в соцмережі.

 

ВАРІАНТ 2: подача роботи через сайт Конкурсу. Для цього учасник заходить на сайт www.dewscotsuniverse.com та використовуючи кнопку “ЗАВАНТАЖИТИ ІСТОРІЯ НА КОНКУРС” завантажує свою роботу на сервер.

 

2.2 Після отримання роботи на конкурс будь-яким способом, вона буде розміщена в розділі “КОНКУРСНІ РОБОТИ” на сайті Конкурсу www.dewscotsuniverse.com, де кожен читач зможе ознайомитись з нею та вподобати. Кількість вподобайок буде відображатися окремо під кожною роботою. Кожен глядач зможе вподобати кожен твір лише один раз з одного електронного пристрою.
 

2.3 Етап подачі конкурсу триватиме з 02.08.2022 по 30.08.2022 включно. З 23:59 30.08.2022 приймання заявок на конкурс припиняється.

 

3. ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТВОРІВ

 

3.1 Твір може бути написаний в будь-якому жанрі, обмежень немає. Приклади жанрів, в яких можуть бути викладені історії конкурсантів:

 • Пригодницький твір;

 • Детектив;

 • Трилер;

 • Твір жахів / містика / готика;

 • Бойовик;

 • Історичний твір;

 • Любовний твір;

 • Сімейна сага;

 • Біографічний / автобіографічний твір;

 • Соціальна мелодрама;

 • Соціально-психологічний твір;

 • Міський молодіжний твір;

 • Фентезі;

 • Наукова фантастика;

 • Соціальна фантастика (утопія / антиутопія / альтернативна історія);

 • Комічний твір(гумористичні, сатиричні, гротескні, пародійні тексти, романи про пригоди шахраїв;

 • Твір для дітей.

 

3.2 Підхід до розподілу на жанри може бути орієнтовним, приблизним, умовним.

3.3 Жанри можуть бути синтезовані, один роман може містити елементи  двох-трьох різних жанрів.

3.4 Мінімальна кількість знаків, яку повинен мати твір, складає 100. Максимальна кількість - 10000.

3.5 Кількість знаків НЕ ВПЛИВАЄ на перемогу. Критерієм відбору є:

 • сила сюжету - її сенсова частина,

 • композиційна та логічна складова твору,

 • цікаві образи,

 • головний критерій - живий, динамічний твір, який легко захоплюватиме увагу читача і не відпускатиме її до останньої сторінки.


 

4. ПРОМІЖНІ ГОЛОСУВАННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

 

4.1 Щотижня за результатами голосування читачів сайту www.dewscotsuniverse.com шляхом вподобання творів, буде визначатися два ПЕРЕМОЖЦЯ ТИЖНЯ у двох номінаціях Конкурсу (п. 1.2). Кожен з переможців отримає подарунок.
 

4.2 Головні переможці (20 творів) будуть визначені протягом 10 днів після закінчення приймання заявок. Максимальний термін визначення переможців - 10.09.2022 р.

 

4.3 Визначати переможців буде професійне журі. Склад журі буде оприлюднений протягом тривалості Конкурсу.
 

4.4 20 творів-переможців ляжуть в основу книги-мальопису “Літопису Всесвіту Дюскотс. Том 1”.
 

4.5 Окрім 20 переможців Конкурсу, буде обрані 2 переможці в категорії “Глядацькі симпатії”. Ці переможці будуть відібрані за результатами кількості отриманих вподобайок протягом конкурсу та тижня голосування, тобто, з 30.07.2022 по 09.08.2022 року.

4.6 Беручи участь в конкурсі, всі Учасники погоджуються з даними умовами та зобов'язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального засвідчення процедури оформлення авторства перед друком книги.

4.7 Для уточнення будь-якого з пунктів цих Правил Учасник може звернутися за електронною поштою: dewscots@gmail.com